Slow&Green

Spędź urlop w otoczeniu natury, gdzie wszystko co potrzebne do dobrego odpoczynku, będziesz mieć na wyciągnięcie ręki. Możliwości jest naprawdę wiele. Hamaki i leżaki w parku, basen, pyszne jedzenie, zabiegi pielęgnacyjne, piwniczka po brzegi wypełniona winem. To jedynie zapowiedź tego, co można robić w naszym hotelu. Dodatkowo, sporo do zaoferowania ma okolica. Pogórze Dynowsko-Strzyżowskie, Beskid Niski czy Bieszczady. Cuda natury na wyciągnięcie ręki!

Dworska kaplica pw. Świętej Rodziny

Msze święte w dworskiej kaplicy

Kaplica domowa dworu w Komborni to miejsce, w którym odbywają się msze święte oraz gdzie mogą odbywać się rodzinne ceremonie religijne (np. chrzest). Informacje o godzinach mszy świętych dostępne są TUTAJ.

 

Centrum Rehabilitacji Kombornia

Centrum Rehabilitacji Kombornia powstało, by zadbać o potrzeby współczesnego człowieka – umożliwić wypoczynek, regenerację sił witalnych i pozbycie się przewlekłego bólu.
Czytaj więcej

Dworski pupil Hugo

To bardzo towarzyski rhodesian ridgeback. Ceni sobie kontakt z człowiekiem, ale też z innymi zwierzętami. Uwielbia się bawić i wesoło rozrabiać.

Wieczory z muzyką na żywo

W wybrane piątki i soboty możecie u nas posłuchać muzyki na żywo, która wybrzmiewa w dworskich wnętrzach lub jeśli pogoda pozwala, na zewnętrznym tarasie.
 
Muzycznie czas umila nam Dave Dudek. Sprawdź terminy wieczorów muzycznych TUTAJ.
 

Biblioteka

Znajdą w niej Państwo propozycje z różnych dziedzin. Są tu zarówno pozycje z kanonu polskiej literatury i poezji, literatura faktu, beletrystyka, sensacja i kryminały, literatura kobieca oraz pozycje ukierunkowane na wspieranie rozwoju i samodoskonalenia.

Dworskie stawy

Mieszkają w nich dorodne sztuki wielu gatunków ryb, o czym mogą się przekonać ci z naszych Gości, którzy letnią porą wybrali odpoczynek w cieniu lip na jednej z otaczających stawy ławeczek i widzieli jak leniwie płyną pod powierzchnią. Zapraszamy do chwili relaksu i oddania się kontemplacji wspaniałej przyrody. 

Strefa Wellness

Urządzona w dworskiej Oranżerii Strefa Wellness zaprasza na sesje błogiego relaksu w kompleksie basenów i jacuzzi, saun suchych i siłowni.
Czytaj więcej

ChocoWine SPA

Unikalne czekoladowo-winne SPA, w którym do pielęgnacji i zabiegów relaksacyjnych wykorzystywane są naturalne właściwości wina i czekolady, rozpieszczające wszystkie zmysły.

 

Sprawdź szczegóły

Degustacje win w Salonie Win Karpackich

Salon Win Karpackich

To wyjątkowe miejsce powstałe w XVIII-wiecznej piwnicy, które mieści wyselekcjonowaną kolekcję win z różnych regionów Karpat, leżących na terenie Słowacji, Czech, Węgier, Rumunii i Polski. Jest jedynym obiektem w Polsce, gdzie smak tak wielu karpackich win można poznać w formule degustacji komentowanej.

Stadko owiec kameruńskich

Nazywane „żywymi kosiarkami” owce kameruńskie doskonale odnalazły się pośród dworskich okoliczności przyrody. Można je spotkać za budynkami Wine Garden Hotel. To doskonała atrakcja dla dzieci, ale również dla dorosłych.

Dworskie sady i ogród warzywny

W naszych sadach rosną stare odmiany jabłoni, grusze, śliwy i czereśnie, a także agrest, porzeczki, jeżyny, maliny, poziomki, truskawki i winogrona. Od wiosny do jesieni można tu przyjść i prosto z drzewa lub krzaczka raczyć się darami natury.

Zabytkowy Park w stylu angielskim

Czeka tu na Was ponad 2 km ścieżek spacerowych wśród wiekowych drzew, z ponoć największym na Podkarpaciu platanem na czele. Park zamieszkiwany jest przez liczne gatunki ptaków, które można nie tylko usłyszeć, ale przy odrobinie cierpliwości także zobaczyć.

Butik Dworski

Smakołyki ze Spiżarni Dworskiej, ręcznie wyrabiane czekolady ChocoWine, naturalne kosmetyki winoterapeutyczne, słynne krośnieńskie szkło, wyroby browaru Kombornia oraz najlepsze pozycje z Salonu Win Karpackich – to wszystko i znacznie więcej znajdą Państwo w hotelowym butiku oraz na stronie www.butikdworski.pl