Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet rzeczowych informacji o naszym obiekcie i usługach, które chętnie zrealizujemy podczas firmowego szkolenia, konferencji czy innego spotkania biznesowego. Jesteśmy elastyczni i kiedy już poznamy Twoje potrzeby, przygotujemy ofertę skrojoną na miarę Twoich oczekiwań.
Gwarantujemy Ci biznes na najwyższym poziomie!

Sale w Centrum Konferencyjnym

W Centrum Konferencyjnym dysponujemy trzema modułowymi, nowocześnie wyposażonymi salami konferencyjnymi mieszczącymi do 250 osób, osobną salą taneczną oraz wygodną przestrzenią foyer i cateringową. Poniżej prezentujemy pojemności sal w zależności od układu:

Przykładowe propozycje ustawienia sal

Saloniki w Dworze Kombornia

Na potrzeby mniejszych spotkań, o bardziej prestiżowym charakterze lub specjalistycznych szkoleń w małych grupach udostępniamy reprezentacyjne Saloniki na parterze Dworu. Poniżej prezentujemy pojemności sal w zależności od układu:

Przykładowe propozycje ustawienia sal

Integracja i team building

Szukasz pomysłu na integrację zespołu Twojej firmy? Chcesz, żeby było to coś naprawdę wyjątkowego, co na długo zostanie w pamięci całego Zespołu?

Jesteś w najlepszym miejscu i już za moment odkryjesz całą paletę możliwości jeśli chodzi o integrację i budowania relacji Waszej grupy.

Wspólnie spędzony czas to niewątpliwie okazja do relaksu i wypoczynku, a także wyjątkowych przeżyć. Specjalnie dla Ciebie i Twojego zespołu przygotowaliśmy bogatą ofertę zawierającą różne formy spędzania czasu. Część z naszych propozycji będzie miała charakter zabaw, część zawiera elementy edukacyjne. Jedno jest pewne! Relaks, doskonały klimat i niezapomniane przeżycia macie gwarantowane!

Dla uczestników szkoleń i konferencji przygotowujemy również specjalny program zabiegów SPA, pozwalający na zrelaksowanie oraz odprężenie ciała i umysłu, zmęczonych kilkugodzinnym, wytężonym wysiłkiem intelektualnym i koncentracją uwagi.

Każdy trener wie jak niezwykle trudno jest utrzymać uwagę słuchaczy na jednakowo wysokim poziomie w trakcie całego szkolenia. Pomimo wysiłków prowadzącego, klimatyzacji, wygodnych krzeseł i przerw na kawę, w miarę upływu dnia wzrok coraz większej liczby uczestników, zaczyna błądzić w przestrzeni, sygnalizując spadek koncentracji.

Aby zapewnić maksymalną efektywność przyswajania wiedzy i umiejętności, proponujemy zbudować program szkolenia bilansujący wysiłek umysłowy z oddziaływaniem na ciało. Dzięki odpowiednio dobranym dawkom aktywności fizycznej, wzrośnie poziom energii w organizmach uczestników poprawiając ich percepcję i kreatywność.

Nasi terapeuci, zgodnie z Waszymi potrzebami, zrealizują aktywizujący lub relaksacyjny program przerw szkoleniowych, komponując go z różnorodnych form aktywności.

Chętnie przygotujemy biznesową ofertę dedykowaną Twojej firmie i zaprojektujemy event, jakiego potrzebujesz. Wystarczy, że podasz nam informację dotyczącą budżetu, terminu, liczby osób i charakteru spotkania. Resztą zajmiemy się my!

Zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu, byśmy mogli odpowiedzieć na wszystkie ważne pytania.

Dwór Kombornia Hotel & SPA ****
Kombornia 1, 38-420 Korczyna, woj. Podkarpackie

609 433 603

 

Sprawdź nasze propozycje pobytów

Wakacyjny odpoczynek w Komborni

Im dłużej tym Taniej. Cena już od 225 PLN/osoba.

Szczegóły

Weekend SPA dla Przyjaciółek

Cena już od 345 PLN/doba za 1 osobę.

Szczegóły

Weekend Sierpniowy w Dworze Kombornia

Oferta First Minute już od 294 PLN/doba za 1 osobę.

Szczegóły

Romantycznie w Dworze Kombornia - Platinum

Cena już od 620 PLN /doba za 1 osobę.

Szczegóły

Romantycznie w Dworze Kombornia - Gold

Cena już od 475 PLN /doba za 1 osobę.

Szczegóły

Romantycznie w Dworze Kombornia - Silver

Cena już od 275 PLN/doba za 1 osobę.

Szczegóły

Długi Listopadowy Weekend w Komborni

Cena pakietu już od 362 PLN/doba za 1 osobę.

Szczegóły

2 dni w Romantycznym Nastroju

Cena już od 380 PLN/doba za 1 osobę.

Szczegóły
PoprzedniNastępny Zobacz wszystkie oferty