Dwór Kombornia wyróżniony w konkursie „European Destinations of Excellence" – Turystyka zdrowotna i wellness”.

Dwór Kombornia wyróżniony w konkursie „European Destinations of Excellence" – Turystyka zdrowotna i wellness”.

Dwór Kombornia wraz z ChocoWine SPA i Centrum Rehabilitacji został jedną z trzech wyróżnionych destynacji w konkursie "European Destinations of Excellence" na „Najlepsze Europejskie Destynacje Turystyczne” w kategorii turystyka zdrowotna i wellness!

Jesteśmy JEDYNYM wyróżnionym hotelem w tej kategorii!
W konkursie została przyznana 1 nagroda główna i 3 wyróżnienia, w tym jedno właśnie dla Dworu Kombornia. Zwycięzcą został Gołdap Mazurski Zdrój – jedyne uzdrowisko na Warmii i Mazurach.

Wyróżnieni:

  • Dwór Kombornia – jak doskonale wiecie, czekają tutaj na Was smaki, zapachy i doznania, na które ciężko czasem znaleźć czas w codziennej bieganinie. Jedyne w Polsce ChocoWine SPA kusi swoją ofertą m.in. kąpielami w winie czy czekoladowymi masażami. Natura i ekologia, to coś, co jest dla nas bardzo ważne.
  • Busko-Zdrój – gmina uzdrowiskowa, w której jest bardzo czyste powietrze. Występuje tutaj woda siarkczkowa, solanka jodkowa oraz borowina.
  • Lawendowa Osada - wyjątkowe miejsce na Pomorzu, w którym można poznać 20 odmian lawendy i dowiedzieć się o jej wyjątkowych właściwościach.

"European Destinations of Excellence to projekt zainaugurowany w 2006 roku przez Komisję Europejską. Polska przystąpiła do niego w 2009 roku. Jego celem jest stworzenie europejskiej sieci obszarów i produktów turystycznych, które dotychczas są mało rozpoznawalne, ale charakteryzują się wyjątkowymi walorami dla przyrodniczo-kulturowego dziedzictwa Europy. Laureaci konkursu to produkty zarządzane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, a więc z poszanowaniem dla miejscowej kultury i tradycji, zasobów naturalnych oraz lokalnej ekonomii. Tematem tegorocznej odsłony konkursu była turystyka zdrowotna i wellness.” (www.pot.gov.pl)

Ceremonia wręczenia nagród odbyła się dzisiaj w Warszawie w Restauracji Villa Foksal. Wziął w niej udział minister sportu i turystyki Witold Bańka oraz prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk.
Więcej informacji tutaj »

Znalezienie się wśród najlepszych destynacji, które budują swoją atrakcyjność turystyczną poprzez ofertę opierającą się na turystyce medycznej, uzdrowiskowej lub Wellness i SPA to dla nas ogromne wyróżnienie!

Od blisko 10 lat tworzymy dla Was ChocoWine SPA.

Jest to jedyne w Polsce SPA, specjalizujące się w wykorzystywaniu dobroczynnych właściwości wina i czekolady. Można doświadczyć tutaj niepowtarzalnych przeżyć podczas kąpieli w winie czy też w trakcie czekoladowego masażu ciała. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasza oferta spa była dla Gości jak najbardziej atrakcyjna. W ChocoWine SPA pracują doświadczeni kosmetolodzy i masażyści. Używamy kosmetyków najlepszych światowych marek m.in.: Babor, Caudalie czy Dr. Belter.

Dodatkowo, chcąc poszerzyć naszą ofertę, w październiku ubiegłego roku powstało Centrum Rehabilitacji Kombornia. Zostało ono utworzone z myślą o osobach, które zmagają się z różnymi rodzajami bólu, urazami, chorobami zwyrodnieniowymi czy też innymi problemami związanymi z narządem ruchu. Dbamy również o odpowiednią regenerację sportowców oraz turystów, którzy odwiedzili nas po aktywnym treningu czy też intensywnej wędrówce po pobliskich szlakach.

Posiadamy najlepszy sprzęt, wykwalifikowaną kadrę fizjoterapeutów i szeroką ofertę usług. Znajdziecie u nas najnowocześniejsze urządzenie Indiba Activ - rewolucję stosowaną w zakresie rehabilitacji i leczenia bólu.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług ChocoWine SPA i Centrum Rehabilitacji Dworu Kombornia. Po indywidualnej konsultacji, nasi specjaliści na pewno pomogą dobrać zabiegi, które będą idealne do Państwa potrzeb.