Dwór Kombornia Hotel&SPA**** członkiem "Prestige Club"

Mamy przyjemność poinformować, że Dwór Kombornia Hotel&SPA **** dołączył do Programu lojalnościowego Prestige Club. Program dedykowany jest Gościom korzystającym z usług hoteli należących do Polish Prestige Hotels & Resorts.

Czym jest Program Prestige Club i jak działa?

Prestige Club jest programem lojalnościowym, który zrzesza już kilkadziesiąt hoteli z połączonych fundacji Polish Prestige Hotels oraz Heritage Hotels. Jego uczestnicy mogą cieszyć się niższymi cenami (rabat 10%) na usługi noclegowe i gastronomiczne realizowane w grupie hoteli Polish Prestige Hotels. Dodatkowo, członkowie Prestige Club zbierają punkty, które następnie mogą wykorzystać jako formę płatności na wszystkie usługi dostępne w hotelach PPH. Każde 100 PLN wydane w hotelach to 1 punkt na koncie Prestige Club. Każdy punkt ma wartość 10 PLN. Zgromadzonymi środkami można opłacić dowolne usługi noclegowe i gastronomiczne w hotelach grupy Polish Prestige Hotels & Resorts.

Jak i dlaczego warto się do zapisać?

Do programu można dołączyć bezpłatnie, w jednym z hoteli grupy Polish Prestige Hotels lub online na stronie www.hotelepph.pl. Po wypełnieniu deklaracji otrzymuje się numer Prestige Club oraz kartę programu. Od tego momentu można korzystać ze zniżek oraz zbierać punkty na dodatkowe usługi.

Zasady przyznawania zniżki wynikającej z programu Prestige Club mają zastosowanie przy podaniu numeru karty Uczestnika przed dokonaniem rezerwacji.

Więcej informacji znaleźć można na stronie Polish Prestige Hotels & Resorts lub poprzez kontakt z Recepcją Dworu Kombornia Hotel & SPA****.

Telefon: +48 13 435 42 89
Adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.