Warsztaty Tworzenia Czekolady

Dwór Kombornia Hotel & SPA - ChocoWineWielbicielu czekolady – teraz masz niepowtarzalną okazję, by stworzyć własne tabliczki!

W kalendarium naszych wydarzeń zagościły „Warsztaty tworzenia czekolady”, podczas których przygotujesz tabliczki z prawdziwej belgijskiej czekolady i naturalnych dodatków, które uwielbiasz.

Nie masz pomysłu na weekend? Chcesz zorganizować niepowtarzalną rozrywkę dziecku? Masz chęć nauczyć się samodzielnie robić czekoladę?

Dajemy Ci taką możliwość!

Po naszych warsztatach nie wyjdziesz z pustymi rękami… 4 czekolady, które wykonasz należą do Ciebie! Możesz zachować je na pamiątkę lub podarować w prezencie bliskiej Ci osobie. Na pewno ją zaskoczysz!

Czas trwania: 1h
Cena: 89 PLN / os. (dla Gości hotelu), 99 PLN / os. (dla uczestników niebędących Gośćmi hotelów Dworu Kombornia)

Gwarantujemy świetną zabawę.
Bardzo słodko zapraszamy!

Liczba osób na warsztatach jest ograniczona, a więc rezerwuj już dziś.
Zapisy i płatność* na recepcji hotelu:
mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
telefonicznie: (+48) 13 435 42 89

*Płatności na warsztaty należy dokonywać w momencie zapisu osobiście na recepcji hotelu lub przelewem z dopiskiem "Warsztaty czekolady (data)": Nr konta bankowego: 58 2490 0005 0000 4530 4914 6610

Minimalna liczba uczestników warsztatów - 6 osób.
Istnieje możliwość przygotowania warsztatów dla zorganizowanych grup - po wcześniejszym uzgodnieniu.
Wytwarzane podczas  warsztatów czekolady są produktem najwyższej jakości z najlepszej belgijskiej czekolady ozdabiane liofilizowanymi owocami i są produktem w 100% naturalnym.
Serdecznie zapraszamy!!!